Voorjaarscompetitie 2019

Hieronder vind je de team indeling voorjaarscompetitie 2019.

De indeling van de wedstrijden zijn (later) te vinden op de KNLTB site.

Di. 35+ DD1   klasse

Do. DD1 e klasse

Do.av. 17+ DD1 ?e klasse

Do.av. 17+ DD1 ?e klasse

Vr.mi HD1 50+ e klasse

Greta de Nennie

Jeanne Jochems

Heleen van Aert

Judith Spruit

Jacques de Nennie

Liesbeth vd Bemd

Mieke Keller

Marianne Verdaasdonk

Tessa Hereijgers

Gerard Sand

Ellen Poppelaars

Marian Verboven

Natasja Haast

Elly Vriends

Cees Jochems

Marja v Haperen

Trees Jacobs

Ingrid Gies

Jeske van Elsacker

Jack Geerlings

Suze Sand

Carien  Rombouts

Joke Vriends

Jasmijn Voesenek

Edwin vd Berg

Ria van Kalmthout

 

 

 

Ad v Tilburg

 

 

 

 

Johan Snoek

Vr.mi HD2 50+ e klasse

Vr. mi.GD1 50+ e klasse

Vr. mi.GD2 50+ e klasse

Vr. GD1 35+ e klasse

Vr. GD2 35+ e klasse

Jos Roelands

Ad Rutten

Chat van den Broek

Raymond Vlieks

Danielle Vermeeren

Nol Keller

Jopie van Twist

Kees Oosterbaan

Jack van Hoof

Jac Bastiaansen

Harrie Janssen

Riet Rutten

Tonny Oosterbaan

Thilda de Bie

Lenie Overbeek

Melchie Aerts

Ad Gelens

Jan van Hooydonk

Joke Gosens

Erik Vermeeren

Frenk Ziekemeijjer

Frans Snijders

Lia van Hooydonk

Nel Damen

Bas van Gils

Joop Minnaar

Margriet Snijders

Hanny Koster

Bert Roelands

Emmy van Gils

Erik Schuurman

Benno Nuyten

Thea Oostvogels

 

 

 

Cobien Oomens

 

 

 

Vr. DD1 17+ e klasse

Vr. DD1 35+ e klasse

Vr. DD2 35+ e klasse

Vr. DD3 35+ e klasse

Vr. DD4 35+ e klasse

Vera Voermans

Joyce Oomen 

Janine Arts

Cindy Dictus

Nicole vd Broek

Merel Daamen

Olga Nouws

Saskia Roks

Nicole Hop

Marieke Jochems-Geerts

Pauline Haast

Monique Roelands

Sandy den Ouden

Sandra Dijkstra

Lia van Opstal

Karen vd Hooven

Elma vd Bemd

Ingrid Vissenberg

Angelique Landman

Wies Rijvers

Carolien Wamsteker

Mary v Oostveen

Femke Debeij

Danielle Baremans

Laura Daemen

Yvonne Hereijgers

Lisette vd Made

Sirikit van Voorthuisen

Judith Vermeiren

Paula Goossens-Rens

 

 

 

 

Aniek v Beijsterveldt

Vr. DD5 35+ e klasse

Vr. DD6 35+ e klasse

Vr. HD1 17+ e klasse

Vr. HD1 35+ e Klasse

Vr. HD2 35+ e klasse

Manja Remie

Ingrid Luteijn

Dennis Weijgers

Wilfried vd Bemd

Jac Daamen 

Marieke Hanegraaf

Marjolijn van Elteren

Lars Wouters

Peter Oostveen

Andre Verdaasdonk

Petra Prinsen

Suzanne Jochems

Martijn Rombouts

Jean Louis Adriaensen

Harrie Vriends

Ans Dekkers

Miranda Schets

Stefan Weijgers

Corne Roks

Jos Gevers

 

Viola Kunst

Bas Graumans

Maurice Hendrikx

Leon Pluym

 

 

Jeroen Blok -Barry Schets

 

Arie Voermans

Za. H1 17+ e klasse

Za. H2 17+ e klasse

Za. H1 35+ e klasse

 

 

Marcel de Heer

Jasper v Beek

Edwin Dijkstra

 

 

Stijn Adriaensen

Machiel Jochems

Dick Graus

 

 

Kees Daemen

Michel Struijs

Leon Haazen

 

 

Michel Antonissen

Sander Roovers

Peter Remie

 

 

Hennie Hoendervangers

Brent Harsveld

Charles Wouters

 

 

Marc Roelands

Lennert Vlieks

Wil Vergouwen

 

 

 

 

Herman Assen

 

 

Za. DD1 35+ e klasse

Za. D1 17+ e klasse

Za. D1 * 17+  e klasse

Zo. D1 e klasse 

Zo. D2 e klasse 

Ilona Martens

Lenneke Bruins

Inge van Beek

Mariette Franken

Dirkje van Dijkhorst

Mirjam Nieuwlaat

Rosa Daamen

Amber de Reuver

Marcia Douenburg

Manon Vissers

Sylvia van Bedaf

Manon v Disseldorp

Danielle Kon

Sylvia van Peppen

Dagmar Vermeeren

Margo Jansen

Hilde Daamen

Judith Vloedgraven

Wilma Kleemans

Bo vd Heuvel

Tessa Lourier

 

Eva Brouwer

Marjon Bock

Marieke v Rijckevorsel

Anna Pemen

 

Susanne Alblas

 

Eva Theeuwes

Marian Oostvogels

 

 

 

 

Reserve dames

 

Reserve heren

 

 

Philomien Voermans

 

Heico Overbeek

vrijdagavond/zaterdag

 

 

 

Gerrit Weygers

vrijdagavond

 

 

 

Ad vd Wouw

vrijdagavond

 

 

 

Ron vd Heijden

vrijdagavond

 

 

 

Tim v Beekveld

zaterdag