Najaar competitie 2018

Hieronder vind je de team indeling voor de najaar competitie 2018.

De indeling van de wedstrijden zijn (later) te vinden op de KNLTB site.

Vrijdagmiddag GD 50+ 1 2e klasse

Vrijdagmiddag HD 50+ 1 2e klasse

Vrijdagavond HD 1  35+1e klasse

 

Lia v Hooydonk

Frenk Ziekemeijjer

Wilfried vd Bemd

 

Jan v Hooydonk

Melchie Aerts

Peter v Oostveen

 

Bas van Gils

Ad van Tilburg

Jean Louis Adriaensen

 

Emmy van Gils

Eric Schuurmans

Maurice Hendrikx

 

Jos Roelands

Joop Minnaar

 

 

Jeanette Roelands

Jacques de Nennie

 

 

 

 

 

 

Vrijdagavond HD 2 35+2e klasse

Vrijdagavond HD 1 17+ 3e klasse

Vrijdagavond GD 1  35+ 2e klasse

Vrijdagavond GD2 35+ 3e klasse

Chris Daamen

Ron van der Heijden

Daniëlle Vermeeren

Raymond Vlieks

Frits v Seydlitz

Barry Schets

Manja Remie

Jack v. Hoof

Wil Vergouwen

Lars Wouters

Philomien Voermans

Bert Roelands

Dick Graus

Stefan Weijgers

Cees Jochems

Nel Damen

Leon Haazen

Dennis Weijgers

Raymond Haring

Joke Gosens

Jozef van Opstal

 

Erik Vermeeren

Thilda de Bie

Hubert Jongenelen

 

 

 

Herman Assen

 

 

 

Vrijdagavond GD 3 + 3e klasse

Vrijdagavond DD 1 17+ 3e klasse

Vrijdagavond DD 1 35+ 3e klasse

Vrijdagavond DD 2 35+ 3e klasse

Joke Vriends 

Vera Voermans

Joyce Oomen

Janine Arts

Wies Rijvers                    

Merel Daamen

Olga Nouws                     

Saskia Roks

Ingrid Gies                      

Pauline Haast

Monique Roelands

Sandy den Ouden

Toon Rijvers                    

Karen van den Hooven

Lisette v/d Made

Ingrid Vissenberg

Harrie Vriends

Carolien Wamsteker

Mary van Oostveen

Femke Debeij

Jac Daamen                    

Ingrid Braspenning

Elma v/d Bemd

Sirikit van Voorthuisen

 

Yvonne Hereijgers

 

 

 

 

 

 

Vrijdagavond DD 3 35+ 3e klasse

Vrijdagavond DD 4 35+ 3e klasse

Vrijdagavond DD 5 35+ 3e klasse

 

Cindy Dictus

Marieke Hanegraaf 

Ingrid Luteijn

 

Nicole Hop

Trees Jacobs

Miranda vd Berg

 

Danielle Baremans

Petra Prinsen

Marjolijn van Elteren

 

Judith Vermeiren

Thea Oostvogels

Suzanne Jochems

 

Sandra Dijkstra

Corrie Bastiaansen

Miranda Schets

 

Angelique Landman-Por

 

Daphne van Herp

 

 

 

Viola Kunst

 

Zaterdag Dames 1 17+  4e klasse

Zaterdag Dames 1* 17+ 4e klasse

Zaterdag DD 1 17+ 2e klasse

Zaterdag DD 2 17+ 4e klasse

Lenneke Bruijns

Inge van Beek

Ilona Martens

Nicole v/d Broek

Hilde Daamen

Eva Brouwer

Anna Pemen-Verkooijen

Laura Daemen

Manon van Disseldorp

Danielle Kon

Margo Jansen

Els van Aert

Rosa Daamen

Kristel Vermeeren

Mirjam Nieuwlaat

Marieke Jochems

Madelon v Noordennen

Judit Spruit

Tessa Lourier

Heleen van Aert

 

Suzanne Alblas

Silvia van Bedaf

Marianne Verdaasdonk

 

Amber de Reuver

Marian Oostvogels

Aniek v Beijsterveldt

Zaterdag Heren 1 17+ 4e klasse

Zaterdag HD 1 17+ 3e klasse

Zondag GD* 1  3e klasse

Zondag Dames 1  4e klasse

Jasper v Beek

Jan de Bie

Mariette Franken

Dirkje van Dijkhorst

Machiel Jochems

Gerrit Weijgers

Wilma Kleemans

Manon Vissers

Michel Struijs

Leon Pluym

Ad Oostvogels

Dagmar Vermeeren

Sander Roovers

Ad v/d Wouw

Michiel Claessens

Marieke van Rijckevorsel

Brent Harsveld

Jac Bastiaansen

Bert Kleemans

Eva Theeuwes

Lennert Vlieks

Heico Overbeek

Marjon Bock

Bo van den Heuvel

 

 

 

Lisa van Dijkhorst

reserve dames

 

reserve heren

 

Marian Verboven

vrijdagav.

Ben Verboven

vrijdagav.

 

 

Jack Geerlings

vrijdagav.

 

 

Gerard Sand

vrijdagm.